Eugene Scott / Portfolio
Eugene Scott / Digitals
Eugene Scott
Measurements & additional information
| Height | 6'1" 1/2/187 cm |
| Hair | Salt & Pepper |
| Eyes | Brown |
| Neck | 16"/41 cm |
| Chest | 40" 1/2/103 cm |
| Waist | 32"/81 cm |
| Hips | 39" 1/2/100 cm |
| Inseam | 32"/81 cm |
| Sleeves | 35"/89 cm |
| Suit | 40/50 |
| Shoes | 10 1/2 /44 1/2 |
| Pronouns | He/Him |
