Evans Nikopoulos / Portfolio
Evans Nikopoulos
Measurements & additional information
| Height | 6'2" 1/2/189 cm |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Chest | 39"/99 cm |
| Waist | 31"/79 cm |
| Hips | 39"/99 cm |
| Inseam | 32"/81 cm |
| Shoes | 10 1/2 /44 1/2 |
| Pronouns | He/Him |
| Height | 6'2" 1/2/189 cm |
| Hair | Brown |
| Eyes | Blue |
| Chest | 39"/99 cm |
| Waist | 31"/79 cm |
| Hips | 39"/99 cm |
| Inseam | 32"/81 cm |
| Shoes | 10 1/2 /44 1/2 |
| Pronouns | He/Him |