Gilly Chan / Portfolio
Gilly Chan / Digitals
Gilly Chan
Measurements & additional information
| Height | 5'10"/178 cm |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Bust | 36"/92 cm |
| Waist | 29"/74 cm |
| Hips | 42"/107 cm |
| Bra | 34C/90C |
| Shoes | 9 1/2 /40 |
| Pronouns | She/Her |
Makeup Shades
hourglass concealer- shade flax 8
Hair Notes
Curl patterns 3B / 4A. Heat Ok
