Kate van Berne / Portfolio
Kate van Berne
Measurements & additional information
| Height | 5'11"/180 cm |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Bust | 32"/81 cm |
| Waist | 24"/61 cm |
| Hips | 35" 1/2/90 cm |
| Dress | 2/32 |
| Shoes | 8/38 1/2 |
| Height | 5'11"/180 cm |
| Hair | Blond |
| Eyes | Blue |
| Bust | 32"/81 cm |
| Waist | 24"/61 cm |
| Hips | 35" 1/2/90 cm |
| Dress | 2/32 |
| Shoes | 8/38 1/2 |