Levi Molnár / Portfolio
Levi Molnár / Digitals
Levi Molnár
Measurements & additional information
| Height | 6'2"/188 cm |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Neck | 15" 1/2/39 cm |
| Chest | 39"/99 cm |
| Waist | 31"/79 cm |
| Hips | 38" 1/2/98 cm |
| Inseam | 32"/81 cm |
| Sleeves | 33"/84 cm |
| Suit | 38/48 |
| Shoes | 10 1/2 /44 1/2 |
| Pronouns | He/Him |
