Loren Lenox / Portfolio
Loren Lenox / Digitals
Loren Lenox
Measurements & additional information
| Height | 5'10"/178 cm |
| Hair | Brown |
| Eyes | Brown |
| Bust | 37"/94 cm |
| Waist | 32"/81 cm |
| Hips | 42"/107 cm |
| Bra | 34C/90C |
| Shoes | 7 1/2 /38 |
| Pronouns | She/They |
Makeup Shades
Pat McGrath Concealer Shade (LM14), Fenty Beauty Eaze Drop Shade (10)
Hair Notes
2b/2c, wavy + textured
