Maya Nava / Portfolio
Maya Nava / Digitals
Maya Nava
Measurements & additional information
| Height | 5'9"/175 cm |
| Hair | Light Brown |
| Eyes | Blue |
| Bust | 37"/94 cm |
| Waist | 29"/74 cm |
| Hips | 41"/104 cm |
| Bra | 34DD/90DD |
| Shoes | 8 1/2 /39 |
| Pronouns | She/Her |
Makeup Shades
Hourglass concealer in the shade silk
