Tom Winter / Portfolio
Tom Winter
Measurements & additional information
| Height | 6'2"/188 cm |
| Neck | 16"/41 cm |
| Chest | 40"/102 cm |
| Waist | 31"/79 cm |
| Hips | 40"/102 cm |
| Inseam | 34"/86 cm |
| Sleeves | 34"/86 cm |
| Suit | 40/50 |
| Shoes | 12/46 1/2 |
| Pronouns | He/Him |
| Height | 6'2"/188 cm |
| Neck | 16"/41 cm |
| Chest | 40"/102 cm |
| Waist | 31"/79 cm |
| Hips | 40"/102 cm |
| Inseam | 34"/86 cm |
| Sleeves | 34"/86 cm |
| Suit | 40/50 |
| Shoes | 12/46 1/2 |
| Pronouns | He/Him |